KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ŠVIETIMO, KULTŪROS IR TURIZMO PLĖTROS  REIKALŲ VALDYBA

Šiandien
2015 m. balandžio 21 d., antradienis
Į pradžią
El.paštas
Svetainės žemelapis
English
Švietimas
 
ŠVIETIMO ĮSTAIGOS
VEIKLA
MOKSLININKO PREMIJA
IKIMOKYKLINIS UGDYMAS
PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS
PRADINIS UGDYMAS
PAGRINDINIS UGDYMAS
VIDURINIS UGDYMAS
NEFORMALUS ŠVIETIMAS
SPECIALUSIS UGDYMAS
KARJEROS PLANAVIMAS
PREVENCIJA
ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VADOVAMS
STATISTIKA, TYRIMAI
ŠVIETIMO PAGALBOS ĮSTAIGOS
Nevyriausybinės organizacijos dalyvaujančios švietime
VšĮ ATASKAITOS
KLAUSIATE - ATSAKOME

Apklausa
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą >
 

 

 

 

 

 

Naujienos

...Aidėkit, aidėkite Kauno varpai

Ir gauskit virš miesto plačiai

... Sklandykit, sklandykit sparnuoti, laisvi

Per amžius gimtoje šaly...

Plačiau
Kauno pedagogų kvalifikacijos centre balandžio popietę gausiai susirinkusiems skaitytojams Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos, Kūrybinės asociacijos „Kauno branduma“ narė, poetė Janina Ulinskienė-Smiltė balandžio popietę gausiai susirinkusiems skaitytojams pristatė tris naujas knygas – poezijos „Mūzos dovana“ ir mažiesiems – „Bitutės sapnas“ bei „Geri draugai“.
Plačiau

Kauno kartų namuose nuo 2015 m. balandžio 20 d. iki 24 d.  lankosi švedų delegacija. Svečiai iš Švedijos atstovauja skirtingas savivaldybių socialinės srities įstaigas, kurios teikia paslaugas senyvo amžiaus asmenims. Svečiai dalinsis savo patirtimi ir dalyvaus tarptautinėje konferencijoje, kurioje skaitys pranešimą. Tarptautinę konferenciją organizuoja VDU ir Kauno kartų namai.

Plačiau
  Kauno Muravos bendruomenės centras š. m. balandžio 24 d. 16 val. Vitebsko bibliotekos salėje (P. Lukšio g. 60) maloniai kviečia dalyvauti kūrybinėje valandoje „Juostų tradicijos“: vytinis audimas. Juostų tradicijos ir simbolika Lietuvių etninėje kultūroje. Užsiėmimą ves tradicinių amatų meistrė Vilija Ratautienė.
Plačiau

  Balandžio 22 d. (trečiadienį) 19 val. Vilniuje, Taikomosios dailės muziejuje (Arsenalo g. 3A) bus pristatyti unikalūs žymaus senosios kartos lietuvių dailininko Raimondo Miknevičiaus (g. 1937) tapybos darbai, daug metų puošiantys sostinės „Stiklių“ viešbutį tačiau nė karto nerodyti platesnei žiūrovų auditorijai. Vakaras skiriamas sergančiam autoriui paremti. Jo metu svečių laukia susitikimas su R. Miknevičiumi bei organizatorių – UAB „Stikliai“ – padėka – išskirtinė vakaro programa atvykusiems pagerbti autorių ir prisidėjusiems prie paramos.
Plačiau
Minint Pasaulinę autizmo supratimo dieną 2015 m. balandžio 15 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre buvo surengta respublikinė konferencija „Esame skirtingi, bet vienas kitam reikalingi“. 2007 m. gruodžio 18 d. Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos III-asis komitetas paskelbė balandžio 2 dieną Pasauline autizmo supratimo diena, kuri vienija visus, susijusius su šiuo sutrikimu – vaikus, tėvus, artimuosius, specialistus ir kitus visuomenės narius, neabejingus žmonėms su šia negale.
Plačiau
Šiais metais balandžio 14 d. jau trečius metus ,,ŽALGIRIO“ arenoje vyko, tradicine tapusi Mokinių mokomųjų bendrovių mugė. Nuo 2015-ųjų metų renginys įrašytas į reprezentacinių Kauno miesto renginių sąrašą.
Plačiau

 

„Barakudų medžioklė ŽALIEMS“ – tai komiška drama su kriminaliniu atspalviu, kurios režisierius ir dramaturgas yra gerai žinomas rašytojas, dramaturgas, režisierius Mindaugas Valiukas. Tai - intertekstuali, sąmojinga ir nenuspėjama pasakos apie Raudonkepuraitę variacija su stand up elementais, intriguojanti tvirtai suveržtu, įtampos ir egzistencinės gelmės nestokojančiu siužetu; (ne)rūpestingai žaidžianti kultūrinėmis aliuzijomis ir popkultūros stereotipais. Tai spektaklis apie nesugėbėjimą būti pačiu savimi (vadinasi, - kitokiu, nepatogiu), apie gyvenimo inerciją ir baimę įsiklausyti į savo sielą, apie gyvenimą pagal svetimus standartus ir scenarijus.

Plačiau
 

 

 

Festivalis „Kaunas Jazz“, į Lietuvą atnešantis ne tik pavasarį, gerų emocijų ir išskirtinės muzikos pliūpsnį, balandžio 23–26 dienomis siūlo puikaus laisvalaikio alternatyvą visiems muzikos klubų mėgėjams.
Renginio organizatoriai pasirūpino, kad geros muzikos mylėtojai 25-metį švęsiančiame festivalyje turėtų galimybę vėlyvus vakarus praleisti mėgaudamiesi išskirtinėmis džiazo improvizacijomis „Combo“ klube.

Plačiau

Balandžio 17 d., penktadienį, Kauno miesto simfoninis orkestras kviečia atrasti Armenijos klasikinę muziką. Aleksandro Arutiuniano ir Aramo Khačaturiano kūrinius atliks svečiai iš Armėnijos – smuikininkas Haikas Kazazianas, tenoras Liparitas Avetisianas. Po ilgos pertraukos klausytojai išgirs trimitininką Tomą Gricių, diriguos Juozas Domarkas. Šiuo koncertu orkestras minės šimtasias Armėnijos tautos genocido metines.

Plačiau
 
 1 2 Pirmyn -> 
Daugiau
Kultūra ir turizmas
 
KULTŪROS RENGINIAI
VEIKLA
KULTŪROS IR MENO TARYBA
Kultūros programos ir projektai
KULTŪROS IR MENO PREMIJOS, STIPENDIJOS
PROFESIONALUS MENAS
MĖGĖJŲ MENAS
SAVIVALDYBĖS KULTŪROS ĮSTAIGOS
LEIDINIAI
VšĮ ATASKAITOS
 
Naujienų prenumerata
El. pašto adresas

 

 

 


 

 
Į viršų
 
Svetainės administratoriaus tel. 37 425401
Statistika: iš viso apsilankė: 855856, šiandien apsilankė: 1036, dabar naršo: 2
© 2002-2007 Kaunas.lt. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@kaunas.lt Kopijuoti ir platinti www.kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais 42 28 85 ir 42 26 08. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu 42 45 61.
Svetainę sukūrė  Idamas. Panaudotas SmartWeb