KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ŠVIETIMO, KULTŪROS IR TURIZMO PLĖTROS  REIKALŲ VALDYBA

Šiandien 2014 m. balandžio 16 d., trečiadienis
SAVIVALDYBĖ
AKTUALIJOS
KONTAKTAI
FOTOGALERIJA
Į pradžią
El.paštas
Svetainės žemelapis
Švietimas
 
ŠVIETIMO ĮSTAIGOS
VEIKLA
MOKSLININKO PREMIJA
IKIMOKYKLINIS UGDYMAS
PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS
PRADINIS UGDYMAS
PAGRINDINIS UGDYMAS
VIDURINIS UGDYMAS
NEFORMALUS ŠVIETIMAS
SPECIALUSIS UGDYMAS
KARJEROS PLANAVIMAS
PREVENCIJA
ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VADOVAMS
STATISTIKA, TYRIMAI
ŠVIETIMO PAGALBOS ĮSTAIGOS
Nevyriausybinės organizacijos dalyvaujančios švietime
VšĮ ATASKAITOS
KLAUSIATE - ATSAKOME

Apklausa
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą >
 

 

 

 

 

 

Naujienos

1935 metų balandžio 15 dieną Vašingtone JAV prezidentas F. Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų ir istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasaulio kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūrines vertybes.
Kadaise įvairių šalių kultūros paminklus nuniokojo karai, o ir dabar ne visi žmonės suvokia jų vertę ir neretai nesusimąstydami gadina. Pasirašyta sutartis buvo pirmas tarptautinis susitarimas, skirtas kultūrinėms vertybėms saugoti. Šalims, kurios ratifikavo Rericho paktą, jis yra galiojantis iki šiol.
Plačiau
Šventės tema į mano apmąstymų lauką patenka jau ne pirmą kartą. Visada tai sutampa su Šv. Kalėdom ir Šv. Velykom, tam įtakos turi ne tik religinė šių švenčių kilmė, bet ir mano dukrų gimtadieniai, kurie dažniausiai sutampa su šiomis šventėmis, taip persipina religinė ir šeimos šventė.
Plačiau

2014 m. balandžio 8 ir 10 dienomis Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje vyko tradicinis antikorupcijos žinių ir kūrybos konkursas „Būk sąžiningas".
Plačiau

Kauno pedagogų kvalifikacijos centro bibliotekoje mokslininkų ir praktikų bendruomenei buvo pristatyta monografija „Mokymo diferencijavimas edukacinės paradigmos kaitoje".
Plačiau

Kauno Pedagogų kvalifikacijos centre eksponuojama tapytojos tautodailininkės Eugenijos Kumpauskienės darbų paroda "Žirgai sugrįžta''. 2013 m. žiūrėjome angelų paveikslus, o štai ir vėl nauja paroda.
Plačiau

Šie metai paskelbti iškilaus lietuvių literatūros kūrėjo Kristijono Donelaičio metais, todėl skatiname jaunąją kartą, domintis tradicine savo krašto kultūra, įprasminti rašytojo atminimą bei mūsų liaudies tradicijas.
Plačiau
Keturis dešimtmečius Nacionalinio Kauno dramos teatro scenos neapleidžiantis spektaklis „Amerika pirtyje" pirmą kartą apsieis be įprastų dekoracijų - jis bus rodomas pirties prieigose.
Gegužės 10 dienos popietę teatro mylėtojai kviečiami praleisti itin netradiciškai - mėgautis legendinių aktorių vaidyba Lietuvos liaudies buities muziejuje. Pravienos upelio slėnyje, prie Dvaro pirties, bus parodytas jubiliejinis - 700-asis Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklis „Amerika pirtyje".
 
Plačiau
  Maloniai kviečiame atvykti į kūrybos valandą „MARGUTIS - MENO KŪRINYS" balandžio 11 d. 12 val. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos „Vitebsko" padalinyje, P. Lukšio g. 60, tel. 313108. Renginį ves dailininkė Irena Jauniškienė.
Plačiau
  Renesanso literatūrą apgyvendinti scenoje Kauno kamerinis teatras ryžosi dar 1993 metais, sumanęs pastatyti Fransua Rablė veikalą „Gargantiua ir Pantagriuelis". Vykstant teatro pastato rekonstrukcijos darbams, tarp statybų dulkių ir kalkių, kūrybinei grupei kilo idėja surengti teatralizuotą žaidimą - puotą maro metu.
Plačiau
 
Daugiau
Kultūra ir turizmas
 
KULTŪROS RENGINIAI
VEIKLA
KULTŪROS IR MENO TARYBA
Kultūros programos ir projektai
KULTŪROS IR MENO PREMIJOS, STIPENDIJOS
PROFESIONALUS MENAS
MĖGĖJŲ MENAS
SAVIVALDYBĖS KULTŪROS ĮSTAIGOS
LEIDINIAI
VšĮ ATASKAITOS
 
Naujienų prenumerata
El. pašto adresas
RSS prenumerata

 

 

 


 

 
Į viršų 
Svetainės administratoriaus tel. 37 425401
Statistika: iš viso apsilankė: 879418, šiandien apsilankė: 606, dabar naršo: 3
© 2002-2007 Kaunas.lt. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@kaunas.lt Kopijuoti ir platinti www.kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais 42 28 85 ir 42 26 08. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu 42 45 61.
Svetainę sukūrė  Idamas. Panaudotas SmartWeb