KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖ
ŠVIETIMO, KULTŪROS IR TURIZMO PLĖTROS  REIKALŲ VALDYBA

Šiandien
2015 m. gegužės 25 d., pirmadienis
Į pradžią
El.paštas
Svetainės žemelapis
English
Švietimas
 
ŠVIETIMO ĮSTAIGOS
VEIKLA
MOKSLININKO PREMIJA
IKIMOKYKLINIS UGDYMAS
PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS
PRADINIS UGDYMAS
PAGRINDINIS UGDYMAS
VIDURINIS UGDYMAS
NEFORMALUS ŠVIETIMAS
SPECIALUSIS UGDYMAS
KARJEROS PLANAVIMAS
PREVENCIJA
ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VADOVAMS
STATISTIKA, TYRIMAI
ŠVIETIMO PAGALBOS ĮSTAIGOS
Nevyriausybinės organizacijos dalyvaujančios švietime
VšĮ ATASKAITOS
KLAUSIATE - ATSAKOME

Apklausa
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą >
 

 

 

 

 

 

Naujienos
2015 m. gegužės 21 d. Kauno Antano Smetonos gimnazijoje savo darbo rezultatus šventėje „Darnos link“ aptarė ir jais pasidžiaugė Lietuvos mokinių XVIII filosofijos olimpiados, Respublikinių etikos konkursų, Tarptautinės filosofijos olimpiados dalyviai ir nugalėtojai, Respublikinės konferencijos „Dabarties vertybės – tikrovė ir siekiai“dalyviai.
Plačiau
Gegužės 20 dieną KTU Vaižganto progimnazijoje vyko Kauno miesto 5 - 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados, vertimo konkurso nugalėtojų ir anglų kalbos mokytojų apdovanojimo šventė.
Plačiau
2015 m. gegužės 21 d. Kauno „Saulės“ gimnazijoje vyko tarptautinė mokinių ir mokytojų Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai bei Kauno „Saulės“ gimnazijos laikraščio „Vivat Sol“ leidybos dvidešimties metų sukakčiai paminėti skirta konferencija „Mokyklos periodika – iššūkis informaciniam pasauliui“, kurioje aptarta, kaip švietimo įstaigos, leisdamos spausdintą žodį, konkuruoja su elektronine periodika, su kokiais iššūkiais susiduria, kaip, kodėl ir ar įmanoma išlaikyti naujųjų informacinių technologijų ir spausdinto žodžio dermę.
Plačiau
Šiomis poeto, Kauno rašytojų sąjungos pirmininko Vidmanto Kiaušo-Elmiškio eilėmis prasidėjo penkiasdešimt pirmojo Tarptautinio poezijos festivalio renginys „Poezijos kuždesiai Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje“. Šiemet progimnazija įsiliejo į Tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris“ programą.
Plačiau
 2015 m. gegužės 26 - 29 d. visi kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami susitikti su Lietuvoje gyvenančiais afrikiečiais bei svečiais iš užsienio, klausytis paskaitų, žiūrėti filmus, domėtis fotografija, groti būgnais, ragauti tradicinius patiekalus.
Plačiau
Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklai-daugiafunkciam centrui nuo 2013 m. suteiktas Microsoft inovatyvios mokyklos, intensyviai ugdyme taikančios informacines technologijas, statusas. Mokytojos, prisijungusios prie pasaulinio Microsoft technologijomis dirbančių mokytojų tinklapio (www.educatornetwork.com), pasigedo pamokų scenarijų, veiklų, mokomosios medžiagos lietuvių kalba. Su kolegėmis nusprendusios kelti sukurtas veiklas, pamokų scenarijus, kaip panaudojamos IT, buvo pastebėtos, įvertintos.
Plačiau
Kauno menininkų namai gegužės 25 d., pirmadienį, 17 val. kviečia į Gintauto Velykio kūrybos parodos-projekto „Žaliakalnio žvilgsniai. Antras“ atidarymą. Dalyvaus: autorius G.Velykis ir bardas Edmundas Janušaitis Briedis.
Plačiau
Šiandieninei visuomenei trūksta atsakomybės jausmo už visas neatsakingos ekologinės elgsenos pasekmes. Kiekvienas visuomenės narys turėtų suvokti, kad ekologinė situacija tampa vis sudėtingesnė ir visuomenei reikia naujo požiūrio į aplinkosaugą, atsakomybės jausmo už savo elgseną, ugdyti savyje atsakingą, tausojantį vartotoją.
Plačiau
Kauno pedagogų kvalifikacijos centras gegužės 6, 13, 20 d. pedagogams – senjorams organizavo nemokamą seminarą „Kompiuterinio raštingumo pradmenys“.
Plačiau
2015 m. gegužės 15 d. Vilniuje, PC Ozas vyko baigiamasis šių mokslo metų Lietuvos Junior Achievement renginys – Nacionalinė mokinių mokomųjų bendrovių (MMB) mugė-konkursas, kuriame dalyvavo 60 MMB iš visos Lietuvos.
Plačiau
 
 1 2 Pirmyn -> 
Daugiau
Kultūra ir turizmas
 
KULTŪROS RENGINIAI
VEIKLA
KULTŪROS IR MENO TARYBA
Kultūros programos ir projektai
KULTŪROS IR MENO PREMIJOS, STIPENDIJOS
PROFESIONALUS MENAS
MĖGĖJŲ MENAS
SAVIVALDYBĖS KULTŪROS ĮSTAIGOS
LEIDINIAI
VšĮ ATASKAITOS
 
Naujienų prenumerata
El. pašto adresas

 

 

 


 

 
Į viršų
 
Svetainės administratoriaus tel. 37 425401
Statistika: iš viso apsilankė: 855856, šiandien apsilankė: 29, dabar naršo: 2
© 2002-2007 Kaunas.lt. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@kaunas.lt Kopijuoti ir platinti www.kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais 42 28 85 ir 42 26 08. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu 42 45 61.
Svetainę sukūrė  Idamas. Panaudotas SmartWeb